Oferta

ROZBIÓRKI RĘCZNE

Nasza firma od lat wykonuje ręczne rozbiórki i wyburzenia obiektów. Dotrzemy wszędzie tam, gdzie ze względu na stan techniczny i opracowaną technologię obiektu, ciężki sprzęt budowlany nie jest w stanie wykonać prac. Burzymy m.in obiekty żelbetonowe, betonowe i ceglane. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu ręcznych robót rozbiórkowych.

Dowiedz się również:

Mechaniczne wyburzenia budynków

Wykonywane przez nas wyburzenia mechaniczne odbywają się przy wykorzystaniu koparek oraz minikoparek, które są wyposażone w młoty hydrauliczne lub nożyce, które służą do kruszenia elementów betonowych i cięcia stali. Ponadto wśród innych naszych maszyn i urządzeń jest m.in. zdalnie sterowany robot wyburzeniowy Husqvarna DXR 140.

Robot wyburzeniowy

Jednym z urządzeń wchodzących w skład naszego parku maszynowego jest robot wyburzeniowy Husqvarna DXR 140. Jest to zwinny, zdalnie sterowany robot służący do wyburzeń, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo i komfort pracy operatora. Jego stosunkowo nieduży ciężar i kompaktowe wymiary w połączeniu ze sporą moc sprawiają, że idealnie sprawdza się w wąskich trudnodostępnych miejscach.