Rozbiórki ręczne bielsko biała legnica poznan szczecin wrocław

Witamy na stronie rozbiórki ręczne. Firma świadczy usługi z zakresu ręcznej rozbiórki budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych i innych. Prowadzimy ręczne wyburzenia budynków takich jak domy, bloki, hotele i inne STARE

Rozbiórki ręczne

Nasza firma wyburzeniowa oferuje usługi rozbiórek ręcznych obiektów budowlanych na terenie całego kraju. Prowadzimy demontaż konstrukcji budowlanych przeznaczonych do rozbiórki. Prowadzimy rozbiórki ręczne ścian nośnych, ścian działowych oraz stropów, dachów i innych elementów konstrukcyjnych obiektów murowanych. Rozbieramy budynki wykonane z cegły, prowadzimy rozbiórki ręczne budowli wykonanych z pustaka. Jesteśmy w stanie rozebrać w sposób relatywnie cichy konstrukcje zbudowane z żelbetonu. Rozbiórki ręczne przeprowadzamy także w przypadku domów o konstrukcji drewnianej. Nasza firma wyburzeniowa jest w stanie zdemontować konstrukcje nośne dachów wraz z poszyciem. Rozbiórki tego typu wykonuje się na przykład w przypadku planowania podniesienia lub dobudowania kondygnacji.

Wyburzenia ręczne

Wyburzenia ręczne i rozbiórki wykonujemy na obiektach takich jak:

  • Rozbiórki ręczne domów mieszkalnych
  • Wyburzenia ręczne domków letniskowych
  • Rozbiórki ręczne ośrodków wczasowych
  • Wyburzenia ręczne hoteli
  • Rozbiórki ręczne zakładów produkcyjnych
  • Rozbiórki ręczne części sklepów i galerii handlowych przeznaczonych do rozbudowy
  • Wyburzenia ręczne hal przemysłowych
  • Wyburzenia ręczne częściowe bloków
  • Wyburzenia i rozbiórki ręczne elementów infrastruktury budownalej
  • Rozbiórki ręczne elementów infrastruktury drogowej

Firma prowadzi i profesjonalnie wykonuje wszelkiego rodzaju rozbiórki ręczne podczas przeprowadzanych przez nią cichych, mało inwazyjnych środowiskowo a przede wszystkim kontrolowanych (hałas, wibracje, zapylenie, wstrząsy) szybkich i sprawnych wyburzeń obiektów budowlanych. Głównie prowadzimy wyburzenia i rozbiórki ręczne wszędzie tam gdzie wymagana jest miejscach, gdzie ze względu na wprowadzane ograniczenia stosuje się zakaz rozbiórek i wyburzeń z użyciem ciężkiego i głośnego sprzętu i maszyn budowlanych. Rozbiórki ręczne ze względu na swój mało inwazyjny charakter (podobnie jak wyburzenia ręczne) znajdują swoje zastosowania i znakomicie spisują się również w przypadku budynków, budowli i obiektów, w których rozbiórki przeprowadzane są częściowo, z zachowaniem ciągłości eksploatacyjnej części budynków niepodlegających przebudowie. Dzięki temu można selektywnie i wybiórczo realizować rozbiórki usuwanych elementów konstrukcyjnych obiektów (oraz ich demontaż) bez naruszania sąsiadujących elementów konstrukcyjnych.

Firma Rozbiórki Ręczne zajmuje sie przeprowadzaniem kontrolowanych wyburzeń obiektów bydowlanych oraz prowadzi rozbiórki ręczne w tych miejscach, gdzie ze względu na wprowadzane ograniczenia stosuje się zakaz rozbiórek i wyburzeń z użyciem ciężkiego i głośnego sprzętu i maszyn budowlanych. Rozbiórki ręczne ze względu na swój mało inwazyjny charakter (podobnie jak wyburzenia ręczne) znajdują swoje zastosowania i znakomicie spisują się również w przypadku budynków, budowli i obiektów, w których rozbiórki przeprowadzane są częściowo, z zachowaniem ciągłości eksploatacyjnej części budunków niepodlegających przebudowie. Dzięki temu można selektywnie i wybiórczo realizować rozbiórki usuwanych elementów konstrukcyjnych obiektów (oraz ich demontaż) bez naruszania sąsiadujących elementów konstrukcyjnych.

Rozbiórki oraz wyburzenia ręczne stosuje się zwykle w obiektach: Wszędzie tam gdzie nie można używać ciężkiego sprzętu budowlanego z tytułu bliskiego sąsiedztwa innych konstrukcji, które mogą być narażone na potencjalne uszkodzenie - na przykład budynków zabytkowych oraz obiektów których kondycja techniczna jest nadwyrężona lub stara.

Blisko położone konstrukcje i obiekty zaludnione, niewyłączone z użytku na czas przeprowadzania prac rozbiórkowych - czyli wszędzie tam gdzie nie możliwe jest prowadzenie robót wyburzeniowych, które generują różnego typu wstrząsy, silne wibracje oraz uciążliwy hałas wynikajacy ze stosowania ciężkiego sprzętu wyburzeniowego. Rozbiórki ręczne wykorzystują techniki diamentowe, cięcia i demontaż z pominięciem udarowych wibracji.

Rozbiórki ręczne nasza firma wyburzeniowa przeprowadza na zlecenie Klienta. Jeżeli planują Państwo rozbiórkę danego obiektu w sposób cichy, mało inwazyjny oraz szybki i sprawny - skontaktuj się z naszą firmą, zaplanujemy działania, wycenimy koszt rozbiórki oraz niezbędny czas na jej przeprowadzenie.

Rozbiórki ręczne nasza firma wyburzeniowa przeprowadza na zlecenie Klienta. Jeżeli planują Państwo rozbiórkę danego obiektu w sposób cichy, mało inwazyjny oraz szybki i sprawny - skontaktuj się z naszą firmą, zaplanujemy działania, wycenimy koszt rozbiórki oraz niezbędny czas na jej przeprowadzenie. Rozbiórki ręczne pozwalają na selekcję oraz segregację urobku, odzysk surowców wtórnych oraz utylizowanie odpadów powstałych w wyniku wyburzenia, demontażu i rozbiórki obiektów przemysłowych, mieszkalnych, zabytkowych i innych.